Πρόσκληση προς τα τακτικά μέλη Δημοτικού Συμβουλίου, Συμβουλίων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων για ορκωμοσία

Πρόσκληση προς τα τακτικά μέλη Δημοτικού Συμβουλίου, Συμβουλίων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων για ορκωμοσία
27 Αυγ
2019

Πρόσκληση Δημάρχου για ορκωμοσία αιρετών

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Π. Κεφάλα 10 & Σταθοπούλου

Τ.Κ. 22 200 Μεγαλόπολη

http://www.megalopoli.gr

 e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

Πληροφορίες: Τμήμα Υποστήριξης Πολιτικών Οργάνων του Δήμου

Τηλ. 2791360206

Fax: 2791360274                                                                                                                                                                                                          Μεγαλόπολη 23-08-2019

Αρ. πρωτ. 11554

ΠΡΟΣ

Τακτικά μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου, των Συμβουλίων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων (όπως Πίνακας Αποδεκτών)

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση προς τα τακτικά μέλη Δημοτικού Συμβουλίου, Συμβουλίων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων για ορκωμοσία

Μετά την επικύρωση της εκλογής και την ανακήρυξη του επιτυχόντος και των επιλαχόντων συνδυασμών, σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 15/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Τρίπολης, παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος Δήμου Μεγαλόπολης, (στην κεντρική πλατεία επί των οδών Π. Κεφάλα 10 & Σταθοπούλου), στις 30/08/2019, ημέρα Παρασκευή και ώρα 19:30, ώστε σε δημόσια συνεδρίαση, να διεξαχθεί η προβλεπόμενη από το άρθρο 52 του Ν. 3852/ 2010 ορκωμοσία.

Ο εκλεγείς Δήμαρχος

Αθανάσιος Χριστογιαννόπουλος

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ

ΕΚΛΕΓΕΝΤΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

1. ΜΠΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΣΙΕΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΩΤΣΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ

9. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Χρήστου

11. ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

12. ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

13. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

16. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

17. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

18. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21. ΜΑΡΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22. ΧΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

23. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

24. ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

25. ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26. ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

27. ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΗΛΙΑ

 

ΕΚΛΕΓΕΝΤΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

1. Κοινότητα Μεγαλόπολης

1. ΜΠΙΛΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΛΙΑΝΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ

5. ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. Κοινότητα Λεονταρίου

1. ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΕΚΛΕΓΕΝΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

1. Κοινότητα Ακόβου: ΤΖΟΥΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. Κοινότητα Αναβρυτού: ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. Κοινότητα Ανεμοδουρίου: ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4. Κοινότητα Ανθοχωρίου: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. Κοινότητα Άνω Καρυών: ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ

6. Κοινότητα Ατσιχόλου: ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. Κοινότητα Βάγγου: ΜΠΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

8. Κοινότητα Βάστα: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

9. Κοινότητα Βελιγοστής: ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

10. Κοινότητα Βουτσαρά: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. Κοινότητα Γέφυρας: ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. Κοινότητα Γιανναίων: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. Κοινότητα Γραικού: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

14. Κοινότητα Δυρραχίου: ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ

15. Κοινότητα Ελληνίτσης: ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16. Κοινότητα Ζώνης: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. Κοινότητα Θωκνίας: ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

18. Κοινότητα Ίσαρη: ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19. Κοινότητα Ισώματος Καρυών: ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. Κοινότητα Καμάρας: ΜΠΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

21. Κοινότητα Καράτουλα: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22. Κοινότητα Καριταίνης: ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

23. Κοινότητα Καστανοχωρίου: ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

24. Κοινότητα Κατσίμπαλη: ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

25. Κοινότητα Κάτω Καρυών: ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

26. Κοινότητα Κοτυλίου: ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

27. Κοινότητα Κουρουνιού: ΨΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

28. Κοινότητα Κυπαρισσίων: ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29. Κοινότητα Λεπτινίου: ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

30. Κοινότητα Λυκαίου: ΚΟΡΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

31. Κοινότητα Λυκόσουρας: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

32. Κοινότητα Λυκοχίων: ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

33. Κοινότητα Μακρυσίου: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

34. Κοινότητα Μαλλωτών: ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

35. Κοινότητα Μάραθα (Βλαχορράπτη): ΣΑΦΛΑΓΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

36. Κοινότητα Μαραθούσσης: ΜΠΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37. Κοινότητα Μαυριών: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

38. Κοινότητα Νέας Εκκλησούλας: ΜΠΑΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

39. Κοινότητα Νεοχωρίου Λυκοσούρας: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

40. Κοινότητα Νεοχωρίου Φαλαισίας: ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

41. Κοινότητα Παραδεισίων: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

42. Κοινότητα Περιβολίων: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

43. Κοινότητα Πετρίνας: ΜΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

44. Κοινότητα Πλάκας: ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

45. Κοινότητα Ποταμιάς: ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΗΛΙΑ

46. Κοινότητα Ραψομμάτη: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

47. Κοινότητα Ρουτσίου: ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

48. Κοινότητα Σαρακινίου: ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

49. Κοινότητα Σκορτσινού: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

50. Κοινότητα Σουλαρίου: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

51. Κοινότητα Σουλίου: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

52. Κοινότητα Σούλου: ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

53. Κοινότητα Τουρκολέκα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

54. Κοινότητα Τριλόφου: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

55. Κοινότητα Τριποτάμου: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

56. Κοινότητα Φαλαισίας: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

57. Κοινότητα Χιράδων: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

58. Κοινότητα Χράνων: ΣΙΚΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

59. Κοινότητα Χωρέμη: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 27 Αύγουστος 2019 14:44